ÇATALCA’DA SPOR KULÜPLERİ MUTLU VE MESUT

catalca-da-spor-kulupleri-mutlu-ve-mesut.jpgGöreve geldiği günden bugüne Çatalca’ya tarihi hizmetler kazandırmakla yetinmeyen Başkan Mesut Üner, ilçenin kronik sorunlarını birer birer çözmeye devam ederken, ilçede çocukların ve gençlerin sportif faaliyetlerine destek olmaya durmaksızın devam ediyor. Başkan Mesut Üner’in spora ve sporcuya verdiği destek ve tesisleşme hamleleri sadece Çatalca’da değil tüm bölgemizde dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz aylarda ilçe ve ülke sporuna kazandırdığı ‘’İlyas Demiroğlu Güreş Salonu’’ açılışını gerçekleştiren, spor adası projesinin en önemli etaplarından kapalı olimpik havuzun yapımını tamamlayan, aynı spor adası projesinde kapalı spor salonunun yapımını büyük ölçüde tamamlayan Başkan Mesut Üner, Çatalca Belediyespor’un kurulumunu gerçekleştirerek üç bin beş yüz sporcu ve on dört farklı spor dalında on sekiz konusunun uzmanı antrenörle yurtiçi ve yurtdışında başarıdan başarıya koşuyor. Tüm bunlarla da yetinmeyen Başkan Mesut Üner, ilçede süper amatör liglerde mücadele eden kulüplere nakdi destekte bulundu. Başkan Mesut Üner’in bu desteği kulüplerde memnuniyetle karşılık bulurken, kulüpler Başkan Mesut Üner’e verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

Nakdi destek töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’İlçemizde Süper Amatör Futbol Liginde mücadele eden üç kulübümüz Gökçealispor,, Muratbeyspor ve Kestanelikspor’a nakdi yardımda bulunduk. Tüm kulüplerimize başarılar dileriz. Çatalca’mızda spor kulüplerimiz asla yalnız yürümeyecek.’’ dedi#BirlikteÇatalcayız

Kaynak : https://www.cumhurhaber.com/catalca-da-spor-kulupleri-mutlu-ve-mesut/33241/
 
Üst